ELTODO oslavilo 30 LET od svého vzniku

Společnost ELTODO, a.s. se na českém trhu pohybuje již od roku 1991 a slaví tak v tomto roce velmi významné jubileum – 30 let od svého vzniku. Od té doby se aktivně podílí na zakázkách různého technologického charakteru.

V prvopočátku se hlavní činnost společnosti zaměřovala zejména na segment osvětlení a dopravních systémů, v současnou chvíli se ale aktivně podílí na zakázkách dalších významných segmentů jako je energetika, technologické zabezpečení budov, informační a komunikační technologie či průmyslová automatizace.  Za dobu své existence se vyvinula v jednu z největších a nejvýznamnějších technologických společností v České republice.

Poslední zářiový den se nesl v duchu firemních oslav, které byly zahájeny proslovem nového předsedy představenstva společnosti ELTODO, a.s., RNDr. Libora Sadílka a členem představenstva Ing. Libora Povejšila, který je zaměstnancem společnosti již od jejího vzniku. Oslavy doprovázel chutný catering a k tanci i poslechu nám zahrála rocková kabela GALAXIS BAND.

Děkujeme všem zaměstnancům, kteří s námi toto významné jubileum společnosti oslavili. Zásluhy jsou vaše, protože ELTODO roste díky vám!