ELTODO OSVĚTLENÍ přichází na český trh s novým typem solárního osvětlení

Společnost ELTODO OSVĚTLENÍ s.r.o. začíná na českém trhu obchodovat se zcela novým typem solárního osvětlení, které se pyšní zejména novým atraktivním designem, novým konstrukčním řešením a snadnou a levnou montáží.

Solární osvětlení je využíváno  zejména k veřejnému osvětlení lokalit, v nichž není k dispozici elektrická přípojka. Častým důvodem pro využití bývají také zájmy ekonomické, bezpečnostní i ekologické.

Popis produktu

Každá solární lampa je plně autonomní a může sloužit bez nutnosti ovládání funkcí zvenčí. V zimním období elektronický řídicí systém automaticky optimalizuje intenzitu osvětlení s ohledem na aktuální možnosti dobíjení baterií sluneční energií.

Použité LED svítidlo představuje absolutní technologickou špičku v oboru, a zároveň díky systému pro biodynamické osvětlení, je nejšetrnějším způsobem veřejného osvětlení ve vztahu k přírodě a zdraví lidí. Podle optimálně zvolených parametrů v průběhu doby svícení střídá dvě barvy: bílou pro večerní a ranní dobu, oranžovou pro dobu nočního klidu.

Solární lampy mohou být vybaveny rozšířenými službami například čidlem CO2, čidlem CO, čidlem kvality ovzduší, čidlem vlhkosti. Dále lze lampu vybavit službami pro nabíjení elektronických zařízení, tísňové volání (SOS),  WIFI připojení, kamerovým systémem apod.

Za 3 hlavní cílové skupiny zákazníků lze považovat zejména města a obce (vhodné pro místa bez elektrické energie, například hřbitovy) komerční zóny a průmyslové objekty a díky tzv. stavebnicovému systému může nelézt své zákazníky také u obchodníků či koncových spotřebitelů.

Popis solárního osvětlení

Popis konstrukce solárního osvětlení

Solární lampa

Solární lampa

Jak instalace probíhá?

Jednoduchá instalace za použití zemních vrutů umožňuje snadnou a rychlou montáž, která nevyžaduje stavební povolení. Odborníkem na montáž speciálních zemních vrutů je česká společnost BAYO.S, která zajišťuje statické posouzení základů, přesnou a odbornou instalaci v jakémkoliv podloží, včetně testu únosnosti. Kotvení prostřednictvím zemních vrutů představuje bezpečnou a přesnou metodu, která zajistí rychlou, snadnou a hlavně bezpečnou mobilitu celého výrobku bez stavebního povolení. Dalším benefitem je zejména to, že produkt lze v případě potřeby kdykoliv demontovat a znovu instalovat.

Dalším krokem instalace je montáž hraněného stožáru, montáž solárních panelů a samotného LED svítidla.

Úspěšná Instalace solárního světelného místa proběhla 27.5.2020 na našem parkovišti v Praze, v ulici Novodvorská.

Fotodokumentace z instalace

Zemní vruty společnosi Bayo.s

Zemní vruty společnosti Bayo.s

Montáž zemních vrutů

Montáž zemních vrutů

Instalace stožáru a svítidla

Instalace stožáru a svítidla

Nové solární osvětlení

Nové solární osvětlení na našem parkovišti

Zaujala vás nabídka na nový typ solárního osvětlení?

Kontaktujte naše obchodní oddělení na obchod@eltodo.cz a dozvíte se více informací.

Jsme také na Facebooku a Linkedinu.