ELTODO nabízí městům a obcím nástroj k bezpečnému zveřejňování smluv

Praha, 3. listopadu 2014 – Radnice českých obcí se snaží co nejvíce přiblížit občanům a jedním z nástrojů k získání jejich důvěry je zveřejňování smluv a dalších dokumentů. Skupina ELTODO, která patří k nejvýznamnějším českým elektrotechnickým společnostem, nově nabízí produkt, díky kterému budou moci obce a města tyto dokumenty zveřejňovat jednoduše, aniž by přitom porušily zákon o ochraně osobních údajů či obchodního tajemství. Aplikace Anonymizace dokumentů je snadno dostupná prostřednictvím internetového prohlížeče a její ovládání je uživatelsky přívětivé. Služba je určena zejména malým obcím a městům, které nemají vlastní robustní IT infrastrukturu a kapacity na redigování vytištěných smluv a jejich následné skenování, a proto se zveřejňování dokumentů dosud bránily.

                                                                                                     

Produkt Anonymizace dokumentů lze využívat na jakémkoli počítači nebo tabletu pouze prostřednictvím internetového prohlížeče, aniž by bylo nutné instalovat nějaký software nebo aplikaci. Produkt byl vytvořen tak, aby uživatelům ušetřil co nejvíce práce a času a snížil chybovost. Zveřejnění smlouvy už nemusí předcházet koloběh vytištění, ručního zredigování a opětovného skenování dokumentu,“ říká Stanislav Stejskal, generální ředitel společnosti ELTODO.

 

Služba je provozovaná na cloud infrastruktuře společnosti ELTODO a je dostupná na webu http://www.vegacloud.cz, kde si ji zájemce po prostudování obchodních podmínek a zvolení měsíčního paušálu může také objednat. Poté stačí přihlásit se do systému, nahrát příslušný dokument ve formátu PDF a začít redigovat. Aplikace umožňuje jediným kliknutím začernit celé slovo, obrázek nebo jeho část. Fulltextové vyhledávání a vyhledávání podle vzorů, např. v případě e-mailových adres, rodných čísel apod., šetří čas a pomáhají eliminovat chyby. Komunikace s aplikací je zabezpečená protokolem https. Služba je naprosto bezpečná, jednou anonymizovaná data není možné žádným způsobem vytěžit a použít.

 

Aplikaci podporují čtyři nejrozšířenější internetové prohlížeče. Uživatelům je k dispozici horká linka společnosti ELTODO a také názorný návod k použití, dostupný na http://www.youtube.com.   

 

 

 

O skupině ELTODO

Skupina ELTODO byla založena v roce 1991 a je komplexním dodavatelem v oblasti silno a slaboproudé elektrotechniky. Zaměřuje se na tradiční odvětví, jakými jsou energetika, dopravní infrastruktura, veřejné osvětlení, a ve stále větší míře i na moderní obory, například na telekomunikace, developerské projekty nebo řízení inteligentních budov. Jejími hlavními trhy jsou Česká republika a Slovensko, skupina ale působí také v Rusku a na Ukrajině. Základ její struktury tvoří společnosti ELTODO, a.s., ELTODO-CITELUM, s.r.o., KH Servis, a.s. a Vegacom, a.s.

www.eltodo.cz

 

Kontakt pro média

Stance Communications, s.r.o.

Štěpán Dlouhý

Account Manager

Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 602 685 131

E-mail: stepan.dlouhy@stance.cz
www.stance.cz