Mgr. et Mgr. Jana Hanová – referent administrativy

1.  Co jste musela splnit, abyste získala současné místo?

Během studia na univerzitě jsem pro ni začala pracovat na částečný a po absolvování na plný úvazek jako studijní referentka. Zde jsem byla v každodenním osobním kontaktu se studenty i akademiky a vedla jejich agendu od přijímaček, až po státní závěrečné zkoušky. Pracovala jsem s interními informačními systémy a citlivými osobními údaji. Aktivně jsem nakládala s interními předpisy, které se stále vyvíjely a aktualizovaly. Rovněž jsem se podílela na organizování a prezentaci školních projektů, tudíž zvládám práci v týmu stejně jako samostatné plnění svěřených úkolů.  Jsem přesvědčena, že právě tyto zkušenosti a dovednosti byly předpokladem pro splnění kritérii vypsaných na post referent administrativy ve společnosti Eltodo a.s.

2.  Jak se Vám věnoval nadřízený, popř. tým při zapracování?

Součástí týmu jsem od září 2017, na konci listopadu mi končí zkušební doba a já doufám a věřím, že ve spolupráci budeme pokračovat k oboustranné spokojenosti. Můj nadřízený, stejně jako celý tým, má „svatou trpělivost“ a zaučují mě, jak to jen jde. Oblast  IT je opravdu velmi specifická. Velice jim za jejich pomoc a ochotu děkuji.  Měla jsem a mám velké štěstí, že kolegyně, na jejíž místo jsem nastupovala je stále součástí společnosti Eltodo  a já ji mohu  požádat o radu a pomoc, jelikož se  objevují věci, které přicházejí za pochodu a jsou specifické. Velice si její pomoci vážím.

3.  Jak vypadá Váš typický pracovní den?

Snažím se dorazit do práce kolem půl 8, ale je to spíš o tom, jak doprava dovolí. Během dne zpracovávám objednávky, faktury, pracuji s interními systémy, komunikuji s dodavateli, dopravci apod. Zajišťuji administrativní i spotřební věci, důležité pro chod oddělení a snažím se, aby vše fungovalo. Z některých věcí jsem stále nervózní, nechci udělat chybu, je to pro mě nové, ale snažím se, abych se vše naučila a byla plnohodnotným členem týmu a kolegové se na mě mohli spolehnout.

4.  Co považujete za svůj největší dosavadní úspěch ve firmě?

Prozatím bude největší úspěch ten, že po zkušební době budem spokojení a budeme pokračovat dále ve vzájemné spolupráci. Zatím vše funguje a já věřím, že to tak bude pokračovat i nadále. Největší radost mám z toho, že se mi již spostu věcí daří samostatně zpracovat a vyřešit.

5.  Jak se Vám líbí prostředí, kde pracujete? Co byste zlepšila nebo změnila?

Budova není úplně bezbarirérová, ale i to bylo velmi elegantně vyřešeno, za což moc děkuji a kancelář je přizpůsobena rovněž mým osobním i fyzickým potřebám. Nejdůležitější je stejně atmosféra pracovního prostředí a ta je skvělá.

6.  Vidíte ve firmě prostor pro svůj kariérní růst?

Růst a zlepšovat se člověk může vždycky, takže ano, určitě to jde i v Eltodu. Teď je ale nejdůležitější naučit se to, proč jsem tady byla přijatá a na tom se snažím intenzivně pracovat.