Mykhaylo Hladkyy – elektromontér

 

Do ELTODO jsem nastoupil před necelými třemi lety jako dělník na montáži. Na začátku jsem měl trochu obavy, jak to všechno půjde a jak mě chlapi přijmou. Věděl jsem, že budu muset tvrdě pracovat a učit se novým věcem.

První práci jsem získal nedaleko Litoměřic, kde ELTODO pracovalo na technologickém zařízení tunelů, které jsou součástí dálnice D8. Ačkoliv se jednalo o technicky specializované zařízení, zkušení kolegové mi vše vysvětlili a pomáhali mi se vším, co jsem dosud neznal. Každý den jsem byl zkušenější a tak i kolegové za čas ocenili mojí práci a vzrůstající samostatnost.

Jak čas běžel, prošel jsem dalšími projekty. Chtěl bych zmínit především výstavbu obchodního centra na jihu Čech, kde jsme realizovali dodávku kompletních slaboproudých a požárně-bezpečnostních systémů. Ačkoliv to byla velice specializovaná práce s nutností neustálého vedení odbornými techniky, využil jsem na 100% svou manuální zručnost, kterou jsem piloval celý život. Získal jsem praxi a ELTODO mi zajistilo potřebná školení pro růst kvalifikace.

V létě tohoto roku jsem byl povýšen na pozici elektromontéra, což mi udělalo velikou radost. Nyní jsem pevnou součástí týmu, vím na co si dát pozor a chci dále rozvíjet své znalosti. Výhodou je, že ELTODO investuje do rozvoje svých zaměstnanců a také fakt, že jsem obklopen spoustou zkušených kolegů, kteří mi vždy pomohou a poradí. Je to zkrátka pozitivní firma, kde se mají všichni rádi a jeden druhému pomáhá.

12/2017