Vojtěch Koupil – elektromechanik

 

Do firmy ELTODO jsem nastoupil hned po střední škole. Po nějaké době práce zde jsem se rozhodl na popud zajímavější pracovní nabídky odejít. Nicméně tato pracovní nabídka ve skutečnosti nebyla tak atraktivní, jak se z počátku zdálo, a já si uvědomil, že mi v ELTODO vlastně nic nechybí.

Na počátku svého působení v této firmě jsem vykonával práci pomocné síly při kompletaci proměnného dopravního značení. Nyní, téměř po pěti letech, jsem schopen samostatně oživovat a testovat zařízení pro telematické řízení dopravy a plnění mnoha dalších úkolů. Tato práce mi umožnila získat nové poznatky, zkušenosti v oboru a rozvíjet své dovednosti. Nezbytné pracovní cesty mě dostaly na mnoho zajímavých míst, které bych jinak pravděpodobně nenavštívil.

Dále chci vyzdvihnout fungující pracovní kolektiv, který hraje velkou roli v mém působení ve firmě. Ze strany vedení jsem se nesetkal s jakýmkoliv problémem. V případě dovolených či sportovních aktivit mi vždy vyšlo vstříc. Doufám, že mi firma umožní rozvíjet se v budoucích letech stejně, jako tomu bylo doposud. Těším se na naši vzájemnou spolupráci.