Nastartujte kariéru u nás

Dáme příležitost každému, koho baví hledat nová, lepší, chytřejší řešení, pro koho je překážka jen cesta k větším výzvám. Stačí nadšení a pak si jen vybrat, co vás nejvíc baví. Je to programování? Projektování? Návrhy a realizace? Projektové řízení? Nebo úplně něco jiného? Dejte nám o sobě vědět a něco vymyslíme.

STUDENTI / ABSOLVENTI

  • Dáváme příležitost propojit teoretické znalosti s praxí (Každý rok u nás absolvují povinné praxe studenti středních škol a stáže studenti vysokých škol).
  • Vytváříme základnu budoucích talentů (Nabízíme zajímavé možnosti rozvoje v podobě školení nebo na projektech v rámci firmy. Svým zaměstnancům dáváme příležitost ke kariérnímu růstu, vedoucí pozice obsazujeme převážně z našich řad).

 

  • Diplomové / bakalářské práce (Nelam si hlavu s diplomkou či bakalářkou. Napiš ji pod odborným dohledem našich kolegů. Vyber si z naší nabídky vypsaných témat nebo navrhni svojí. Určitě se nějak domluvíme).

Témata bakalářských a diplomových prací

 

ODBORNÍCI / ZKUŠENÍ BORCI

Hledáme nadšence jako jsme my! Kteří nevidí problém, ale způsob jak si s ním poradit.

 

EXKURZE 

Máte zájem o exkurzi na našich pracovištích? Sežeňte minimálně dalších devět spolužáků a my pro vaši skupinku připravíme optimální návrh návštěvy. (Přednáška v rámci exkurze může být přizpůsobená oboru studia, lze ji ale pojmout jako školní výlet se zajímavou náplní.)

 

VÝPIS POZIC