Prahu začínají zdobit nové moderní zastávky

Společnost Energovod CZ, a.s. začala od listopadu plnit závazky z Rámcové smlouvy na výrobu a dodávku zastávkových přístřešků, zábradlí a odpadkových košů. Smlouva je uzavřena na dobu dvou let se společností Technologie hl. m. Prahy.

V loňském roce společnost Energovod CZ, a.s. zajistila dodávku 15 přístřešků v pěti různých typech provedení do těchto městských částí Prahy:

  • Praha 5 -zastávka Píškova (2 ks), zastávka Velká Ohrada (2 ks), zastávka Nušlova (1 ks),zastávka Ovčí Hájek ( 1ks), zastávka Archeologická
  • Praha 4 – zastávka Nádraží Modřany (2 ks), zastávka Poliklinika Modřany (8m přístřešek)
  • Prahu 10 – Nádraží Horní Měcholupy (1 ks), zastávka Ústřední (1 ks)
  • Praha 6 – zastávka Budovec (1 ks), zastávka Řepčická (8m přístřešek), zastávka Ruzyňský hřbitov (1 ks)
Instalace zastávkového přístřešku

Instalace zastávkového přístřešku

Nový zastávkový přístřešek na Praze 5

Nový zastávkový přístřešek na Praze 5

Výměna zastávkových přístřešků pokračuje také v novém roce.  Novým moderním přístřeškem se v tuto chvíli pyšní také zastávka Chýnovská nacházející se v blízkosti budovy ELTODO, a.s. na Novodvorské.

Výroba městského mobiliáře vždy probíhá na základě objednávek zadavatele společnosti THMP vyplývajících z rámcové dohody. V tomto roce očekáváme dodání 677 přístřešků.

Instalace nového přístřešku na Praze 4

Instalace nového přístřešku na Praze 4

Nový zastávkový přístřešek na Praze 4

Nový zastávkový přístřešek na Praze 4

V blízké době se očekává výměna těchto zastávek: Výzkumný ústav vodohospodářský, V Podbabě, Na Planině, Jílovská, Palouček, Depo Hostivař, Butovická, Kobylisy, Prosek, Pražského povstání a mnoho dalších..