Termokamery – efektivní řešení, jak zabránit šíření epidemií

Společnost ELTODO, a.s. aktuálně nabízí nový kamerový systém určený pro měření tělesné teploty. Správná teplota lidského těla je hlavním ukazatelem zdravého člověka. Včasná detekce osob s nestandardní tělesnou teplotou může zabránit šíření epidemie typu COVID – 19.

TERMOKAMERY

Efektivní nástroj v boji s aktuální hrozbou a souvisejícími restrikcemi

Termokamery Sunview od firmy Sunell dokáží automaticky identifikovat a upozornit na osoby se zvýšenou teplotou. Tento systém zvládne detekovat až 16 osob za sekundu při přesnosti měření 0.3oC a na vzdálenost 3-5 metrů. Jedná se tedy o jedno z nejrychlejších řešení v kombinaci s vysokou mírou přesnosti na současném trhu.

Tento systém je provozován v Číně a řadě dalších asijských států již od roku 2018. Z evropských zemích je nyní nově instalován například na letišti v Římě a první instalace se rozbíhají také
v České republice.

Mezi hlavní výhody patří:

  • PREVENCE OCHRANY ZDRAVÍ
  • PLOŠNÁ DETEKCE OSOB
  • EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INTEGRACE S OSTATNÍMI SYSTÉMY
  • OBRAZOVÁ A AUDIO SIGNALIZACE NAMĚŘENÉ TEPLOTY

Naše řešení nabízí kompletní systém skládající se z duální kamery, black body jednotky (speciální zařízení určené pro kalibraci pro přesné měření teploty), NVR záznamníku, držáku na zeď, držáku na strop a stativu pro případnou mobilní instalaci.

Zaujala vás tato nabídka? Více informací naleznete na http://www.eltodo.cz/termokamery nebo nás kontaktujte přímo na tel.: +420 261 341 111 nebo na e-mail : eltodo@eltodo.cz