Energetické zázemí budov

V rámci technického zařízení budov nabízíme řešení i pro energetické zázemí budov. Řešení je cíleno jak na rekonstrukce budov, dílčí úpravy a rozšíření, tak i na investice do nových zařízení a celků. Realizujeme i kompletní dodávky na klíč, které zahrnují návrh řešení, projekční a inženýrskou činnost včetně možnosti zajištění servisních služeb.

Naše nabídka je vymezena širokým rámcem know-how společnosti v oblastech:

  • kabeláže (VN, NN, slaboproud),
  • rozvaděčů,
  • elektrických strojů,
  • záložních zdrojů,
  • koncových prvků,
  • svítidel.

Kvalita poskytovaných služeb se opírá o naše dlouholeté odborné znalosti, profesní zkušenosti i zkušenosti s praktickou realizací projektů. Vedle nezbytných profesních znalostí a činností nabízíme i zajištění potřebných souvisejících doplňkových a pomocných prací (zemní práce, stavební práce, zámečnické práce apod.). V rámci komplexní dodávky zajišťujeme mimo jiné i projekty obsahující vzduchotechniku, rozvody vody, plynová zařízení apod.

Jsme spolehlivým partnerem, který zaštítí realizaci celé zakázky. Výhodou pro klienta je snadná komunikace, úspora času a vynaložených nákladů díky tomu, že zkoordinujeme veškeré dílčí dodávky a dodáme klientovi již hotové komplexní řešení na klíč, za které neseme jakožto jediný dodavatel celkovou odpovědnost.

Pokud Vás zajímá tato problematika, kontaktujte nás na tel. +420 266 005 170 nebo nám napište na e-mail tzb@eltodo.cz, případně vyplňte kontaktní formulář.

Kontakt

Napište nám, rádi Vám odpovíme.