Zabezpečovací a bezpečnostní systémy

Přinášíme řešení v oblasti zabezpečení majetku, ochrany zaměstnanců nebo výrobních technologií a automatizace procesů. Provádíme plné zabezpečení jak nemovitostí, administrativních budov či výroben, tak i velkých projektů, například rozsáhlých areálů či sítí poboček.

Spolupracujeme se širokou škálou výrobců, takže jsme schopni nabídnout řešení přesně podle požadavků klienta a v souladu s platnou legislativou. Máme certifikaci od výrobců a garantujeme kvalitu montáže a technické podpory přímo od nich. Všechny dodané systémy je možné integrovat a ovládat z jednoho grafického rozhraní. Poskytujeme dlouhodobě ověřené servisní služby a horkou linku v režimu 24/7.

Mezi nejvýznamnější dodávaná řešení patří např. elektrické požární systémy pro včasnou detekci požárů (EPS), evakuační rozhlas pro řízenou evakuaci v případě nebezpečí (ER), stabilní hasicí zařízení pro ochranu technologie v případě vzniku požáru (SHZ), elektrické zabezpečovací systémy pro ochranu majetku (EZS) či uzavřené kamerové systémy pro monitoring hlídaných prostor a identifikaci osob (CCTV).

Soubory ke stažení:

Pokud Vás zajímá tato problematika, kontaktujte nás na tel. +420 266 005 170 nebo nám napište na e-mail tzb@eltodo.cz, případně vyplňte kontaktní formulář.

Kontakt

Napište nám, rádi Vám odpovíme.