Měření a regulace

Požadavky zákazníků (investorů, nájemců) na řízení budov, a zejména na jejich nízkou energetickou náročnost se neustále zvyšují. Majitelé nebo provozovatelé budov požadují komfort, bezpečnost, řídící systém, monitoring spotřeby energií, pokud možno co největší flexibilitu a zároveň co nejnižší náklady na energie.
Systém měření a regulace zajišťuje zejména řízení připojených technologií TZB (technických zařízení budov) jako jsou vytápění, větrání/vzduchotechnika, klimatizace, chlazení a osvětlení.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti měření a regulace u budov. Nabízíme služby od projektování systémů měření a regulace až po jejich realizaci a konfiguraci provozních parametrů. Systémy měření a regulace nejčastěji realizujeme společně s řídicími systémy inteligentních budov, čímž je zajištěna bezproblémová vazba mezi jednotlivými technologiemi a optimální chod systému jako celku.

Pokud Vás zajímá tato problematika, kontaktujte nás na tel. +420 266 005 170 nebo nám napište na e-mail tzb@eltodo.cz, případně vyplňte kontaktní formulář.

Kontakt

Napište nám, rádi Vám odpovíme.