Historie

Základní kámen ELTODO byl položen v roce 1991, kdy byla několika málo přáteli, odborníky na průmyslovou automatizaci, založena společnost ELTODO, spol. s.r.o. Založením společnosti ELTODO, spol. s r.o. byl nastartován dynamický vývoj spojený se strategickým zaměřením na významné oblasti tržního prostředí s dlouhodobou perspektivou. Systematickými kroky a cílenými akvizicemi se postupně ELTODO stalo významným obchodním partnerem v oblasti energetiky, dopravní infrastruktury, průmyslu, osvětlení a telekomunikace.
Za širokým portfoliem poskytovaných služeb podložených tradicí, odborností a kvalitou se skrývá historický vývoj skupiny ELTODO navazující zejména na působnost společností ELEKTROPODNIK, a.s., ENERGOVOD, a.s., Vegacom, a.s.,  ELEKTROSIGNÁL, s.r.o., MIS-ELEKTROTECHNIKA, s.r.o., KATES, spol. s r.o., Enest, s.r.o. a ELEXA spol. s r.o.
Obchodní aktivity skupiny ELTODO jsou od doby vzniku ve velké míře orientované na český a slovenský trh, ale i zahraniční dodávky mají stoupající tendence. Široké portfolio činností a rozsáhlé spektrum tržního uplatnění je pro ELTODO dlouhodobě stabilizující jistotou působnosti na tuzemském i zahraničním trhu.

ELTODO – to je tradice, kvalita a vysoká odbornost, která je výsledkem dlouholetého a systematického vývoje celé skupiny.

Soubory ke stažení:

Kontakt

Napište nám, rádi vám odpovíme