Řízení dopravy ve městech

Nabízíme efektivní řešení pro obce, které potřebují zlepšit dopravu, plánují rekonstrukce, rozvoj nebo celkové řízení městské dopravy a hledají vhodné řešení ke zvýšení bezpečnosti na komunikacích pro řidiče, chodce i cyklisty. Propojením jednotlivých technologií vznikají inteligentní systémy, které umožňují zefektivnit řízení a kontrolu dopravy ve městě. Naše technologie pomáhají konkrétně zlepšit plynulost dopravy a snížit tvorbu kolon, snížit počet dopravních nehod a zvýšit bezpečnost dopravy, minimalizovat emise a hluk z dopravy, snížit ztrátové čekací doby na semaforech, zvýšit atraktivitu MHD prostřednictvím preference MHD a uspořit náklady díky využití moderních technologií.

Realizujeme zakázky na klíč, disponujeme zkušeným týmem dopravních inženýrů, programátorů a techniků vyškolených přímo u výrobce. Díky tomu můžeme zaručit komplexní technickou podporu, která zahrnuje záruční a pozáruční servis, pravidelné preventivní prohlídky, on-line přístup k informacím o poruchách, možnost zasílání pravidelných reportů, 24hodinový dispečink nahlašování poruch a v neposlední řadě možnost odborného proškolení zákazníků.

Scheduled Programs for the 2019 theGov Convention

Soubory ke stažení:

Pokud vás zajímá tato problematika, kontaktujte nás na tel. +420 261 343 719 nebo nám napište na e-mail doprava@eltodo.cz případně vyplňte kontaktní formulář

Kontakt

Napište nám, rádi vám odpovíme